Ukradł sąsiadowi choinkę - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 25 grudnia 2018

Ukradł sąsiadowi choinkę


W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 47-letni mężczyzna postanowił udekorować mieszkanie choinką. Ponieważ nie posiadał własnego drzewka, wszedł na strych kamienicy i po wyłamaniu skobla w drzwiach, zabrał choinkę oraz bombki należące do sąsiada. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat więzienia.

foto: pixabay

23 grudnia 2018 roku około godziny 21.00 policjanci z VI Komisariatu KMP w Łodzi powiadomieni zostali o kradzieży choinki wraz z ozdobami w dzielnicy Łódź-Widzew. Po przybyciu pod wskazany adres funkcjonariusze zastali pokrzywdzonego, który nakrył swojego sąsiada na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem. 


Sąsiad próbował ukraść jego choinkę wraz z ozdobami z pomieszczenia na strychu. Włamywacz, widząc właściciela choinki, pozostawił łup na strychu i uciekł do zajmowanego przez siebie mieszkania. 

Policjanci odwiedzili amatora cudzej własności w jego domu i zatrzymali go. 47-letni mężczyzna, notowany wcześniej za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za takie przestępstwo grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...