Tragiczny wypadek w Rakowcu. Nie żyje 11- letnie dziecko - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

niedziela, 23 grudnia 2018

Tragiczny wypadek w Rakowcu. Nie żyje 11- letnie dziecko


 Do zdarzenia doszło na ulicy Szkolnej w Rakowcu, gm. Kwidzyn. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, sporządzili dokumentację fotograficzną oraz ustalali okoliczności tego wypadku. Ze wstępnie uzyskanych informacji przez policjantów wynika, że 64-letni mieszkaniec Kwidzyna jadący autobusem potrącił 11-letniego chłopca, który prawdopodobnie wtargnął na jezdnię i przewrócił się przed nadjeżdżającym pojazdem. Chłopiec w wyniku odniesionych obrażeń ciała zmarł. 


foto: policja

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego autobusem. Badanie wykazało, że 64-letni kierowca był trzeźwy. Kwidzyńscy policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku. 

Panująca obecnie w naszym kraju aura sprawia, że warunki na drodze są bardzo zdradliwe i niebezpieczne zarówno dla kierujących jak i dla pieszych. Dlatego policjanci apelują do wszystkich, zarówno do kierowców, rowerzystów, jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi. 

Szczególny apel kierujemy do pieszych, by nie wchodzić bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd. Nawet na przejściu dla pieszych należy się upewnić, czy kierujący zdąży wyhamować.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...