Krasnystaw: Koniecznie chciał być "celebrytą" Zobacz nagranie w artykule - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

sobota, 22 grudnia 2018

Krasnystaw: Koniecznie chciał być "celebrytą" Zobacz nagranie w artykuleNiezbyt ciekawy występ zaprezentował jeden z mieszkańców Krasnegostawu przed kamerą miejskiego monitoringu. Mężczyzna oprócz niewłaściwych gestów dłonią prezentował również swoje pośladki. 38-latkowi nie przeszkadzało nawet to, że obok przechodzili ludzie.

foto: zdjęcie

Do zdarzenia doszło 11 grudnia br. Jeden z mieszkańców Krasnegostawu postanowił zostać "gwiazdą filmową". Swoje umiejętności aktorskie prezentował przed kamerą monitoringu miejskiego w Krasnymstawie. 


Mężczyzna w samo południe wyciągnął w stronę kamery dłoń z wyprostowanym środkowym palcem. Następnie wszedł na trawnik, gdzie zdjął spodnie i wypiął w kierunku kamery gołe pośladki. Po chwili odszedł kilka kroków i obnażył się ponownie. W tym czasie tuż obok przechodziły postronne osoby.

Krasnostawscy policjanci nie mieli najmniejszych trudności z ustaleniem personaliów „aktora”. Jest on dobrze znany miejscowym funkcjonariuszom. 38—letni mieszkaniec Krasnegostawu usłyszał już zarzut dopuszczenia się publicznie nieobyczajnego wybryku. O wysokości kary zadecyduje sąd.
P.W.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...