Elbląg: Pościg za 17-latkiem w kradzionym aucie. ZOBACZ NAGRANIE - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 11 grudnia 2018

Elbląg: Pościg za 17-latkiem w kradzionym aucie. ZOBACZ NAGRANIE


Najpierw nie zatrzymał się do kontroli, a chwilę później prowadził w taki sposób, że pieszy musiał uciekać przed nadjeżdżającym autem. Mowa o 17-latku, który skradzioną toyotą szarżował po ulicach Elbląga. Młodego mężczyznę zatrzymali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

foto: policja
Było przed godz. 16:00 wczoraj (10.12.2018), gdy policyjny patrol elbląskiego ruchu drogowego zauważył uszkodzoną toyotę, którą kierował młody mężczyzna. Policjanci postanowili zatrzymać go i skontrolować.


 Okazało się, że na widok patrolu, kierujący tylko przyspieszył i próbował za wszelką cenę uniknąć kontroli. Policjanci jechali za nim próbując zmusić go do zatrzymania. To nastąpiło przy ul. Traugutta. Wtedy też okazało się, że kierującym jest 17-latek, a samochód dzień wcześniej został skradziony z ul. Odrodzenia.


Toyota wróciła do swojego prawowitego właściciela. 17-latek natomiast trafił do policyjnego aresztu. Odpowie teraz za kradzież, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, kierowanie bez uprawnień oraz popełnione wykroczenia drogowe.
(kn/tm)
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...