Działdowo/Lidzbark: Przejechał kobiecie po stopach na przejściu dla pieszych - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

piątek, 14 grudnia 2018

Działdowo/Lidzbark: Przejechał kobiecie po stopach na przejściu dla pieszych


Policjanci z Lidzbarka interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym z udziałem pieszej. Kobieta znajdowała się na przejściu dla pieszych, gdy na jej stopy najechał kierujący pojazdem marki Toyota Yaris. Kierowca nie zatrzymał się i pojechał dalej. Pieszą karetka zabrała do szpitala w Działdowie. Jej zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja prosi świadków o pomoc w ustaleniu świadków zdarzenia.

W środę ( 12.12.2018r.) około godziny 16.00 na ulicy Nowy Rynek w Lidzbarku na przejściu dla pieszych doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący samochodem osobowym toyota jadąc w kierunku ul. 

Działdowskiej, najpierw zwolnił przed przejściem dla pieszych, a następnie przejechał przed przechodzącą przez pasy 67-latkę. Kobieta doznała obrażeń nogi i karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala w Działdowie. Lekarz poinformował policjantów, że pokrzywdzona ma stłuczone stopy.


 Pokrzywdzona znajdowała się już na pasach. Kierujący autem oddalił się z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy. Obecny na miejscu patrol prewencji na podstawie nagrania z monitoringu miejskiego ustalił, że sprawcą tego zdarzenia jest osoba kierująca samochodem osobowym marki Toyota Yaris koloru ciemnego.

jn/kw

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...