Znęcał się nad swoją dziewczyną. Zmuszał ją także do prostytucji - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 26 listopada 2018

Znęcał się nad swoją dziewczyną. Zmuszał ją także do prostytucji


Nawet na 10 najbliższych lat może trafić do więzienia 21-letni będzinianin. Mężczyzna podejrzany jest między innymi o zmuszanie swojej 18-letniej partnerki życiowej do uprawiania prostytucji. Sutener usłyszał dodatkowo zarzut czerpania korzyści z nierządu oraz znęcania psychicznego i fizycznego nad kobietą. Dalszym jego losem zajmie się teraz sąd i prokurator.

foto: pixabay

21-letni mieszkaniec Będzina od września bieżącego roku nakłaniał swoją 18-letnią partnerkę życiową do uprawiania prostytucji. Młoda kobieta zajmowała się nierządem w różnych mieszkaniach na terenie województwa.


 Poza zmuszaniem do prostytucji, mężczyzna dodatkowo czerpał korzyści z procederu swojej partnerki, a zarzuty które usłyszał objęły również znęcanie psychiczne i fizyczne nad kobietą. 

Bezpośrednio po zatrzymaniu przez będzińskich stróżów prawa 21-latek trafił do zakładu penitencjarnego, gdzie w związku z nakazem wydanym przez katowicki sąd rozpoczął odbywanie kary pozbawienia wolności.


 Jego dalszym losem zajmie się teraz sąd i prokurator. W związku z popełnionymi przestępstwami "za kratkami" może spędzić teraz nawet 10 kolejnych lat.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne