Chełm: Sprawca zabójstwa 50- latka zatrzymany - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 26 listopada 2018

Chełm: Sprawca zabójstwa 50- latka zatrzymany


Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wczoraj trzymiesięczny areszt wobec zatrzymanego przez policjantów 66-latka. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo 50-letniego chełmianina. Do zdarzenia tego doszło w miniony piątek. Mężczyźni wcześniej razem spożywali alkohol.

foto: policja

    W miniony piątek około godziny 22.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zranieniu nożem 50-letniego mieszkańca Chełma. Do zdarzenia tego doszło w mieszkaniu na osiedlu Cementowni w Chełmie. Lekarz pogotowia stwierdził zgon mężczyzny. 


Na jego ciele widoczne były ślady świadczące o udziale osób trzecich w tym zdarzeniu. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji. 

W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali mieszkającego pod tym adresem 66-letniego chełmianina. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy. Wczoraj został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzuty. Również wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie orzekł wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. 


Zgodnie z przepisami kodeksu karnego zabójstwo zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.
E.C.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne