UWAGA: Zaginęło dwóch 11-latków z Nowego Targu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 29 listopada 2018

UWAGA: Zaginęło dwóch 11-latków z Nowego TarguChłopcy wczoraj tj. 28 listopada 2018 roku rano wyszli  z domów do szkoły w Nowym Targu, gdzie przebywali do południa. Około godziny 12.00 wyszli ze szkoły w czasie przerwy i do tej pory nie wrócili do miejsca zamieszkania. Nie nawiązali tez kontaktu z rodziną. Ivan i Mariusz mogą przebywać na terenie Krakowa.
foto: policja
Poszukiwania za zaginionymi prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.
Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopców lub inne informacje, które mogą pomóc w ich odnalezieniu proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu: 18 26 10 400 lub 112.
Poszukiwania za zaginionymi prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu. Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu chłopców lub inne informacje, które mogą pomóc w ich odnalezieniu proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu: 18 26 10 400 lub 112.
Ivan Magnuski lat 11 z Nowego Targu 
foto: policja1
Rysopis: wzrost 152 cm, szczupłej budowy ciała, włosy kasztanowe, krótkie z grzywką, oczy brązowe, nos prosty. Uzębienie pełne, znaki szczególne: blizna pod prawym łukiem brwiowym.


W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę zimową koloru pomarańczowo-niebieskiego, szara czapkę, szare dresowe spodnie, wiązane pomarańczowe buty sportowe. Posiadał przy sobie plecak czarny.
Mariusz Gajda lat 11 z Nowego Targu
foto: policja2
Rysopis: wzrost 170 cm, średniej budowy ciała, włosy brązowe, krótkie, nos prosty, uzębienie pełne.
W dniu zaginięcia ubrany był w czarna kurtkę zimową z kapturem, czarne buty.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne