"Frog" znów stanie przed sądem - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

środa, 24 października 2018

"Frog" znów stanie przed sądem


Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola skierowała do Sądu akt oskarżenia przeciwko Robertowi N. ps. Frog oskarżonemu o prowadzenie pojazdu pomimo cofnięcia uprawnień oraz orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.

foto: zatrzymanie 

W toku postępowania prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola w Warszawie ustalił, że Robert N. 19.09.2018 roku przy ul. Dywizjonu 303 w Warszawie poruszał się samochodem marki Porsche Panamera i tym samym nie zastosował się do decyzji urzędu Dzielnicy Warszawa – Targówek o cofnięciu uprawnień do kierowaniu pojazdami. Ponadto w toku postępowania prokurator ustalił, że Robert N. kierował pojazdem marki Porsche Panamera pomimo, orzeczonych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. 


Robert N. został oskarżony łączenie o siedem czynów, w tym trzy czyny z art. 180a kodeksu karnego, który przewiduje odpowiedzialność karną za prowadzenie pojazdu mechanicznego pomimo nie zastosowania się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Ponadto Robert N. został oskarżony o cztery czyny z art. 244 kk przewidującego odpowiedzialność karną za prowadzenia pojazdu pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów.


Za powyższe czyny oskarżonemu Robertowi N. grozi odpowiedzialność karna do 5 lat pozbawienia wolności.
« PREV
NEXT »

Popularne