"Frog" znów stanie przed sądem - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 24 października 2018

"Frog" znów stanie przed sądem


Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola skierowała do Sądu akt oskarżenia przeciwko Robertowi N. ps. Frog oskarżonemu o prowadzenie pojazdu pomimo cofnięcia uprawnień oraz orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów.

foto: zatrzymanie 

W toku postępowania prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa Wola w Warszawie ustalił, że Robert N. 19.09.2018 roku przy ul. Dywizjonu 303 w Warszawie poruszał się samochodem marki Porsche Panamera i tym samym nie zastosował się do decyzji urzędu Dzielnicy Warszawa – Targówek o cofnięciu uprawnień do kierowaniu pojazdami. Ponadto w toku postępowania prokurator ustalił, że Robert N. kierował pojazdem marki Porsche Panamera pomimo, orzeczonych sądowych zakazów prowadzenia pojazdów. 


Robert N. został oskarżony łączenie o siedem czynów, w tym trzy czyny z art. 180a kodeksu karnego, który przewiduje odpowiedzialność karną za prowadzenie pojazdu mechanicznego pomimo nie zastosowania się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami.

Ponadto Robert N. został oskarżony o cztery czyny z art. 244 kk przewidującego odpowiedzialność karną za prowadzenia pojazdu pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów.


Za powyższe czyny oskarżonemu Robertowi N. grozi odpowiedzialność karna do 5 lat pozbawienia wolności.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne