FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Pijana matka zostawiła 3 letnią córkę w lesie


Pijana 24-latka zostawiła w poniedziałek nad ranem swoją trzyletnią córkę w wózku na skraju lasu, przy drodze do Czarnego (Pomorskie). Policja zatrzymała kobietę. Dziewczynka trafiła do placówki opiekuńczej.

Pijana matka zostawiła 3 letnią córkę w lesie
zdjęcie ilustracyjne: g/w


Wózek z trzyletnią dziewczynką w środku, na skraju lasu, przy drodze w okolicy Czarnego, zauważył pracownik leśny, który jechał do pracy - poinformował dziś rzecznik człuchowskiej policji Sławomir Gradek.
Mężczyzna wiedział, czyje jest to dziecko. Zaopiekował się nim i zawiózł do rodziny. Policję o zdarzeniu poinformował MOPS z Czarnego - powiedział Gradek.
Dziecko decyzją sądu rodzinnego zostało umieszczone w placówce opiekuńczej.
Rzecznik dodał, że kobieta została zatrzymana. Była nietrzeźwa. Przebywa w areszcie policyjnym. Ze względu na stan po spożyciu alkoholu nie mogła zostać od razu przesłuchana. Nie ma postawionych zarzutów.

Z ustaleń policji wynika, że 24-latka wracała z córką do domu z imprezy. Dlaczego zostawiła dziecko w wózku na skraju lasu i gdzie była w tym czasie, to, jak powiedział rzecznik, jest w trakcie ustaleń.

Matka została zatrzymana przez policję. Kobieta była już pod nadzorem kuratora sądowego. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny, trzylatka prawdopodobnie trafi do rodziny zastępczej.

źródło: PolsatNews/ RMF24/ FAKT24/ wyborcza

« PREV
NEXT »

Popularne