Śmiertelny wypadek, nie żyje 22- latka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 15 sierpnia 2018

Śmiertelny wypadek, nie żyje 22- latka

Do wypadku doszło na drodze na terenie gminy Bolesławiec. Jedna z pasażerek, 22-letnia mieszkanka powiatu lubańskiego poniosła śmierć na miejscu, pozostali uczestnicy trafili do szpitala. Funkcjonariusze po raz kolejny apelują o szczególną ostrożność na drogach.
zdjęcie: policja
Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek, 10 sierpnia br. w godzinach popołudniowych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierujący pojazdem marki Mitsubishi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą, wypadł z drogi, a następnie wjechał w betonowe ogrodzenie. Kierowca nie jechał sam - wiózł 2 pasażerki. Niestety jednej z nich nie udało się uratować.
Apelujemy do wszystkich kierowców i pozostałych użytkowników dróg o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Niedostosowanie prędkości do warunków drogowych, nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Pamiętajmy, że jako kierowcy jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale także za wszystkich pozostałych uczestników ruchu – bezpieczeństwo przede wszystkim!
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne