Zielona Góra: Brat z siostrą uprawiali seks. Odpowiedzą za kazirodztwo - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 15 sierpnia 2018

Zielona Góra: Brat z siostrą uprawiali seks. Odpowiedzą za kazirodztwo

Rodzeństwo z Zielonej Góry w wieku 20 i 22 lat stanie przed sądem za seks kazirodczy. Materiał zgromadzony w toku postępowania przygotowawczego, jasno wskazuje, że oskarżeni są winni zarzuconych im czynów. Za kazirodztwo grozi im kara do 5 lat więzienia.

zdjęcie ilustracyjne: pixabayWyjaśnienia złożone przez podejrzanych oraz świadków, jasno wskazały, że oskarżone rodzeństwo dopuściło się do kazirodczego stosunku seksualnego. Prokurator, biorąc pod uwagę charakter czynów zarzucanych oskarżonym, a także ich postawę po oskarżeniu uznał, że skieruje do sądu wniosek o dobrowolne poddanie się karze, bez konieczności przeprowadzania rozprawy.


Ponadto prokurator wniósł o skazanie rodzeństwa na karę trzech miesięcy więzienia z warunkowym zawieszeniem na dwa lata. W przypadku odrzucenia wniosku przez sąd zgodnie z przepisami rodzeństwu za kazirodztwo grozi kara nawet do 5 lat więzienia.

W toku postępowania wobec oskarżonego mężczyzny zastosowano dozór policji i zakaz kontaktowania się z siostrą, a także zakaz zbliżania się do oskarżonej na odległość nie mniejszą niż 25 metrów. Z czasem środki te zostały jednak uchylone.

źródło:Gabriela Jeziorska / Kryminalna Polska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne