37-letni Marek M. zatrzymany przez Policję, był poszukiwany m.in. za porwanie rodzicielskie - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 11 lipca 2018

37-letni Marek M. zatrzymany przez Policję, był poszukiwany m.in. za porwanie rodzicielskie

Policjanci zatrzymali 37-letniego Marka M., który był poszukiwany m.in. za porwanie rodzicielskie. Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę na terenie jednej z nadmorskich miejscowości w gminie Kołobrzeg. 4-letnie dziecko jest już z matką.

zdjęcie: policja


37-letni mieszkaniec Krakowa, który nie zastosował się do poleceń sądu przyznającego opiekę nad dzieckiem matce i uprowadził swojego 4-letniego synka był poszukiwany listem gończym wydanym w toku śledztwa Prokuratury Rejonowej w Krakowie - Nowej Hucie. Również inne krakowskie prokuratury prowadziły przeciwko niemu postępowanie, ponadto miał do odbycia zaległą karę 1,5 roku pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili, że mężczyzna przebywa wraz z chłopcem w Czechach. Ustalenia operacyjne wskazywały, że człowiek ten może w najbliższych dniach przekroczyć granice i znaleźć się na terenie Polski. W weekend rzeczywiście pojawił się w jednym z pensjonatów na terenie województwa zachodniopomorskiego.  Został tam zatrzymany w niedzielny poranek przez policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie wspomaganych przez funkcjonariuszy z Kołobrzegu, a konkretnie z Posterunku  Policji w Dźwirzynie.  Dziecko, które było z nim trafiło pod opiekę swojej matki.

Mężczyzna został przewieziony do Krakowa a w poniedziałek został przesłuchiwany w nowohuckiej prokuraturze do sprawy uprowadzenia rodzicielskiego. Dziś został przewieziony do Zakładu Karnego w Krakowie, gdzie będzie odbywać zaległą karę pozbawienia wolności.
KWP w Krakowie

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne