Biała Podl.: Odpowie za usiłowanie zabójstwa - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


piątek, 22 czerwca 2018

Biała Podl.: Odpowie za usiłowanie zabójstwa

Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował dzisiaj środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 26-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzany jest o usiłowanie zabójstwa 31-latka. Policjanci w miejscu jego zamieszkania ujawnili również środki odurzające.

zdjęcie: lubelska.policja


   Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek na ulicy Janowskiej w Białej Podlaskiej. Po godzinie 20:00 policjanci zostali wezwani przez załogę karetki pogotowia ratunkowego, która udzielała pomocy rannemu mężczyźnie. Pokrzywdzony 31-latek twierdził, że sam przewrócił się na nóż. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału Kryminalnego. 

W wyniku podjętych przez nich intensywnych czynności procesowych i operacyjnych udało się ustalić miejsce, gdzie doszło do zdarzenia, jego przebieg oraz osoby mogące brać w nim udział.

   Do wyjaśnienia został zatrzymany 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. W trakcie przeszukania w miejscu jego zamieszkania policjanci ujawnili dodatkowo niewielką ilość amfetaminy. W rozmowie z funkcjonariuszami mężczyzna przyznał się to ugodzenia nożem 31-latka. 


Wskazał też miejsce porzucenia narzędzia przestępstwa. Tłumaczył, że chciał jedynie przestraszyć mężczyznę, który przyszedł pod jego nieobecność w odwiedziny do jego dziewczyny.

   Dzisiaj Sad Rejonowy w Białej Podlaskiej na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami przestępstwo to zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności. 

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne