Makabryczne odkrycie w Krośnie! Ciało rocznej dziewczynki w mieszkaniu - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 28 maja 2018

Makabryczne odkrycie w Krośnie! Ciało rocznej dziewczynki w mieszkaniu

Do tragedii doszło w Krośnie na Podkarpaciu. W jednym z mieszkań przy ulicy Czajkowskiego znaleziono ciało rocznej dziewczynki – informuje RMF FM.
zdjęcie: policjaZwłoki znaleziono po godzinie 11. Jak poinformował rzecznik policji w Krośnie Paweł Buczyński, funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 13-miesięcznej dziewczynki.

Kobieta była poszukiwana od 11 maja. Wówczas partner kobiety złożył zawiadomienie o uprowadzeniu rodzicielskim. Małżeństwo od pewnego czasu nie mieszkało ze sobą, ale ojciec utrzymywał kontakt z dzieckiem. Nagle kobieta zniknęła bez słowa. To zaniepokoiło mężczyznę, więc zgłosił sprawę na policję.Przyczyny śmierci dziewczynki mają ustalić lekarze z Zakładu Medycyny Sądowej po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Jak poinformowała Aurelia Skiba z Prokuratury Okręgowej w Krośnie, śledztwo będzie się toczyć w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Po sekcji kwalifikacja czynu może zostać zmieniona.


24-latka z powodu swojego stanu zdrowia została przewieziona do szpitala psychiatrycznego. Tam przejdzie badania.
Kobieta to mieszkanka powiatu brzozowskiego. W Krośnie wynajmowała mieszkanie, w którym znaleziono ciało małego dziecka.

« PREV
NEXT »

Popularne

loading...