FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragiczny finał wypoczynku nad wodą

Policjanci z Szubina wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło wczoraj nad jeziorem w Wąsoszu. Służby zaalarmowane o zaginięciu 35-letniego mężczyzny, po ponad godzinie poszukiwań wyłowiły z jeziora ciało zaginionego.

zdjęcie: policja
Wczoraj (27.05.18) przed 17.00 dyżurny szubińskiego komisariatu został powiadomiony o zaginięciu 35-latka, który wspólnie ze swoją znajomą przebywał nad jeziorem w Wąsoszu. Jak wynikało ze zgłoszenia, mężczyzna pływał w jeziorze i prawdopodobnie z niego nie wyszedł.

Na miejsce zostały skierowane wszystkie służby ratunkowe. Policjanci sprawdzili teren plaży oraz miejsce zamieszkania zaginionego z wynikiem negatywnym. Po ponad godzinie poszukiwań ciało 35-latka zostało znalezione w jeziorze przez płetwonurków z PSP w Bydgoszczy.

Okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia wyjaśniają policjanci z komisariatu w Szubinie, pod nadzorem prokuratora. Ciało denata zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok, która m.in. odpowie na pytanie, czy 35-latek w chwili śmierci był trzeźwy?


Autor: mł. asp. Justyna Andrzejewska
Publikacja: Kamila Ogonowska


« PREV
NEXT »

Popularne