Tragiczny w skutkach wypadek na drodze relacji Donatowo – Błociszewo - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Tragiczny w skutkach wypadek na drodze relacji Donatowo – Błociszewo

Na drodze relacji Donatowo – Błociszewo, doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca citroenem uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącą z przeciwnego kierunku ciężarówką. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.


zdjęcie:srem.policja.gov.pl


12 kwietnia br., o godz. 05.00, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze powiatowej relacji Donatowo – Błociszewo.

Jak wstępnie ustalili policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, kierująca Citroenem C4, 26-letnia mieszkanka powiatu kościańskiego, jadąc od strony Donatowa w kierunku Błociszewa, na prostym odcinku drogi, uderzyła w przebiegającą przez drogę sarnę, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z jadącym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki Star, którym kierował 64-letni mieszkaniec powiatu śremskiego. Kobieta poniosła śmierć na miejscu. Kierujący ciężarówką był trzeźwy, z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu. Pojazdy uczestniczące w wypadku zabezpieczyła pomoc drogowa.
Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

/ Tekst: Ewa Kasińska, foto: Katarzyna Baksalary "Tygodnik Śremski", Daniel Konieczny /srem.policja.gov.pl
« PREV
NEXT »

Popularne