Policjanci uratowali desperatkę - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 16 kwietnia 2018

Policjanci uratowali desperatkę

Policyjni „wodniacy” uratowali z wody kobietę, która chciała popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej reakcji i wykorzystaniu policyjnej motorówki desperatka otrzymała fachową pomoc i trafił do szpitala. Na szczęście nie stało się jej nic poważnego.

zdjęcie: policja.gov.pl

9 kwietnia około godz. 16:30 policjanci z Zespołu Prewencji Na Wodach i Terenach Przywodnych toruńskiej komendy pełnili służbę na Wiśle w okolicach portu zimowego. Wypływając z portowego basenu łodzią służbową mundurowi zauważyli kobietę stojącą po pas w wodzie.

 Funkcjonariusze natychmiast podpłynęli do niej i podejmując rozmowę starali się zorientować co się stało. Kobieta była bardzo roztrzęsiona i wychłodzona (woda miała około 8 ºC), kontakt z nią był utrudniony. Podczas rozmowy przyznała, że chce się utopić. 

Mundurowi uspokoili kobietę i asekurując ją bezpiecznie sprowadzili na brzeg. Dzięki szybkiej akcji i wykorzystaniu policyjnej motorówki desperatka otrzymała fachową pomoc i szybko trafiła pod opiekę lekarzy. Na szczęście nie stało się jej nic poważnego. 
« PREV
NEXT »

Popularne