Tajemnicza śmierć policjanta. Ciało odnaleziono przy rzece - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 5 kwietnia 2018

Tajemnicza śmierć policjanta. Ciało odnaleziono przy rzece

Do makabrycznego odkrycie doszło w Słubicach. Nieopodal rzeki odnaleziono ciało 46-letniego mężczyzny. Przybyli na miejsce policjanci ujawnili, że jest to ich kolega z jednostki. Na chwilę obecną nie wiadomo jak doszło do śmierci. W odpowiedzi na to pytanie ma pomóc sekcja zwłok.

zdjęcie: policja.gov.pl

W środę, 4 kwietnia rano odnaleziono ciało mężczyzny, które znajdowało się w Słubicach niedaleko rzeki Odra. Zwłoki znaleźli spacerujący w pobliżu ludzie, którzy o makabrycznym odkryciu niezwłocznie powiadomili dyżurnego lokalnej policji.

Jak ustalili funkcjonariusze przybyli na miejsce, było to ciało ich kolegi z jednostki. Nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci 46-latka. – Na to pytanie ma dać odpowiedź sekcja zwłok – powiedziała Fakt24.pl Magdalena Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji. Jak się dowiedzieliśmy, funkcjonariusz był lubiany, nie miał z nikim zatargów.

Na miejsce przyjechał komendant lubuskiej policji. Mundurowi ze Słubic są zszokowani tragedią. Strona internetowa jednostki zmieniła barwy na czarno-białe. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności śmierci 46-latka.

źródło: Fakt24/ KryminalnaPolska
« PREV
NEXT »

Popularne