Policyjna obława za uciekinierem. Mężczyzna może być niebezpieczny - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 20 kwietnia 2018

Policyjna obława za uciekinierem. Mężczyzna może być niebezpieczny

Lubuscy policjanci zaangażowani są w poszukiwania 30-letniego mężczyzny, który podczas konwoju do Zespołu Szpitalnego przy ul. Walczaka w Gorzowie Wlkp. tuż po godzinie 12.00 przed budynkiem placówki oddalił się w kierunku ogródków działkowych.

zdjęcie: lubuska.policja.gov.pl

Decyzją I Zastępcy  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp., powołano centrum operacyjne koordynujące całość policyjnych działań. Na miejscu już swe czynności wykrywcze prowadzą funkcjonariusze z Komendy Miejskiej i Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. Akcja wsparta będzie policyjnym śmigłowcem. W działaniach biorą udział funkcjonariusze z niemal wszystkich policyjnych pionów: oddziałów prewencji, kryminalni, śledczy, przewodnicy z psami tropiącymi, ruchu drogowego, sztabu policji itd. Już na tę chwilę pracuje ponad 100 policjantów. Powołano posterunki blokadowe, a informacja trafiła już do innych jednostek.

Poszukiwany:
Adam Daniel DROMOWICZ
ur. 30.06.1988 roku w Sulęcinie
Wysoki- około 200 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, ubrany w spodnie dresowe koloru jasnoniebieskiego z białym napisem na nogawce, ciemną bluzę z kapturem, ciemne buty sportowe, ciemną koszulkę z krótkim rękawem. Mężczyzna posiada tatuaż na lewym przedramieniu z wizerunkiem smoka.
Wszystkie osoby, które mogły widzieć 30-letniego mężczyznę proszone są o kontakt z Policją pod nr telefonu 997. Mężczyzna może być niebezpieczny. Jest podejrzanym w sprawie o zabójstwo 78-letniej mieszkanki Sulęcina.
nadkom. Marcin Maludy
Rzecznik Prasowy
KWP w Gorzowie Wlkp.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne