Pobity 3-latek w szpitalu. Rodzice trafili do aresztu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 20 kwietnia 2018

Pobity 3-latek w szpitalu. Rodzice trafili do aresztu

Policja zatrzymała młodą kobietę i jej konkubenta w związku z obrażeniami, jakie powstały u 3-letniego dziecka kobiety. Decyzją sądu obydwoje zostali tymczasowo aresztowani. Sprawa wyszła na jaw podczas wizyty lekarskiej w ośrodku zdrowia, gdzie chłopiec został przyprowadzony przez matkę. Dziecko w związku z obrażeniami ciała przebywa obecnie w szpitalu.

zdjęcie: KryminalnaPolska

Przeprowadzone przez chocianowskich i polkowickich funkcjonariuszy ustalenia wykazały, że chłopiec posiada obrażenia głowy i innych części ciała. W tej sprawie zatrzymana została przez nich 24-letnia matka oraz jej 22-letni konkubent – mieszkańcy gminy Chocianów. 

Dalsze czynności policjantów doprowadziły do ujawnienia środków odurzających w miejscu zamieszkania rodziny w postaci kilku porcji marihuany. Funkcjonariusze o zaistniałym zdarzeniu powiadomili również Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Lubinie.
Zarówno matka dziecka, jak i jej konkubent usłyszeli już zarzut znęcania się nad dzieckiem. Ponadto mężczyzna jest podejrzany o posiadanie i udzielanie środków odurzających.

Dziś Sąd Rejonowy w Lubinie na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego zastosował wobec kobiety i mężczyzny środki zapobiegawcze. 24-letnia matka chłopca została tymczasowo aresztowana na okres 1 miesiąca. Ten sam środek zapobiegawczy, ale na okres 3 miesięcy został zastosowany wobec 22-latka.

Sprawa wyszła na jaw dzięki pracownicy służby zdrowia, do której matka wraz z chłopcem zgłosiła się na szczepienie. Obrażenia na ciele dziecka nie pozostawiły lekarce złudzeń, co do tego, co jest ich przyczyną. Pracownica służby zdrowia od razu powiadomiła opiekę społeczną i policję.

KryminalnaPolska
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne