Piaseczno: Zaatakował kolegę piłą mechaniczną - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Piaseczno: Zaatakował kolegę piłą mechaniczną

Policjanci z Piaseczna zatrzymali 49- latka podejrzewanego o zaatakowanie 28- letniego mężczyzny przy użyciu piły mechanicznej. Poszkodowany trafił do szpitala, natomiast do policyjnej celi trafiła również konkubina podejrzewanego mężczyzny, która była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności.

zdjęcie: policja.gov.pl

Wczoraj po południu oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, otrzymał pilne wezwanie do miejscowości Głosków, gdzie miało dojść do zaatakowani mężczyzny przy użyciu piły mechanicznej.

Funkcjonariusze z piaseczyńskiej patrolówki na miejscu zastali już załogę pogotowia ratunkowego, która przy przystanku autobusowym udzielała pierwszej pomocy mężczyźnie z raną szarpaną prawego przedramienia. 

28- latek trafił do szpitala, natomiast policjanci szybko ustalili miejsce, gdzie doszło do tego zdarzania. Na miejscu policjanci zatrzymali 49- letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie tego przestępstwa, zabezpieczono również znajdującą się w mieszkaniu piłę mechaniczną.

Do policyjnej celi trafiła również przebywająca w mieszkaniu 37- letnia konkubina podejrzewanego, po sprawdzeniu w policyjnym systemie informatycznym okazała się ona być osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności.

js
« PREV
NEXT »

Popularne