27-latek zdawał egzamin na prawo jazdy za kolegę, był poszukiwany - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

27-latek zdawał egzamin na prawo jazdy za kolegę, był poszukiwany

W ręce policjantów wpadł 27-latek, który przystąpił do egzaminu na prawo jazdy za swojego kolegę. Bytomianin był także poszukiwany przez stróży prawa do odbycia kary więzienia za przestępstwo sprzed kilku lat. Mężczyzna usłyszał już kolejne zarzuty za które grożą mu kolejne 3 lata więzienia.

zdjęcie: policja.gov.pl

Bytomscy stróże prawa poszukiwali 27-latka, który decyzją sądy miał trafić do więzienia za przestępstwo, które popełnił kilku lat temu. Mężczyzna nie stawił się dobrowolnie do zakładu karnego i sąd wydał za nim list gończy.

 Wczoraj kryminalni z bytomskiej komendy zatrzymali 27-latka. Jak się okazało, mężczyzna miał przy sobie dowód osobisty kolegi oraz potwierdzenia stawienia się na egzamin na prawo jazdy. Śledczy z komendy ustalili, że mężczyzna kilka godzin wcześniej zdawał egzamin na prawo jazdy za swojego kolegę. 

Bytomianin usłyszał już zarzuty. Teraz grozi mu dodatkowo 3 lata więzienia za zdawanie egzaminu za kolegę. 27-latek trafił już za kratki, gdzie będzie oczekiwał na kolejne spotkanie z sądem.
« PREV
NEXT »

Popularne