Masakra w chlewni. Zabili młotkiem tysiące świń ( UWAGA BARDZO DRASTYCZNY FILM ) - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 25 kwietnia 2018

Masakra w chlewni. Zabili młotkiem tysiące świń ( UWAGA BARDZO DRASTYCZNY FILM )

Wstrząsający film ukazujący długotrwałe zabijanie świń młotkiem. 


zdjęcie: screen/wideo


Przerażające krzyki, krew, dźwięk uderzającego o czaszkę wielokrotnie młotka. Wszystko dokładnie pokazane na przesłanym do OTOZ Animals materiale filmowym.

Inspektorzy OTOZ Animals 18 kwietnia otrzymali telefon od byłego pracownika przedsiębiorstwa produkcji zwierzęcej znajdującego się na terenie gminy Barwice (woj. zachodniopomorskiego).

Szok i niedowierzanie nieustannie towarzyszą nam po obejrzeniu tego drastycznego nagrania. Takiego okrucieństwa wobec zwierząt przedstawiciele OTOZ Animals dawno nie widzieli (budzą się skojarzenia z głośnej interwencji w ubojni w Żelistrzewie, gdzie źle ogłuszona świnia była żywcem wrzucona do oparzalnika). Na trwającym pół godziny filmie widać jak mężczyźni katują zwierzęta. Bezwzględny, okrutny mord według kilku świadków zaczął się dwa miesiące temu i trwa do tej pory.

Na kolejnym filmiku widać dogorywające we własnej krwi, zwierzęta. Pracownicy twierdzą, że ich powolne umieranie potrafiło trwać nawet godzinę!

OTOZ Animals złożyło zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i zamierza przystąpić do sprawy karnej w charakterze strony.

Przypomnijmy, że stosowanie młotków jako narzędzi do uboju jest kategorycznie zabronione, niezgodne z przepisami polskiego prawa, a przede wszystkim jest to wyjątkowo okrutne i barbarzyńskie. .

Czekamy na nowelizację Ustawy o ochronie zwierząt, w której jest zapis dotyczący monitoringu w rzeźniach.


z
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne