Brutalnie pobił 3-letniego syna konkubiny - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 28 marca 2018

Brutalnie pobił 3-letniego syna konkubiny

Rypińscy policjanci wyjaśniają okoliczności powstania obrażeń u 2,5 letniego chłopca. W sprawie tej został zatrzymany 25-letni mężczyzna, który usłyszał zarzut znęcania się i spowodowanie obrażeń ciała.zdjęcie: policja.gov.pl

 Mężczyźnie grozi  do 5-ciu lat pozbawienia wolności. Jeszcze dziś funkcjonariusze wystąpią do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.Wczoraj (27.03) dyżurny rypińskiej policji otrzymał informacje o przyjęciu do szpitala niespełna 3-letniego chłopczyka z obrażeniami ciała, które wskazywały na to, że to tych obrażeń mogły przyczynić się inne osoby. 

Jeszcze tego samego dnia do sprawy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę. 

Dzisiaj (28.03) na podstawie zebranego w tej sprawie materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut znęcania się na chłopcem oraz spowodowania u niego obrażeń naruszających czynności narządu jego ciała na okres powyżej 7-miu dni, za co grozi mu do 5-ciu lat pozbawienia wolności. 

Jeszcze dziś policjanci wystąpią do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania na okres 3-ch miesięcy.
Autor: asp. Dorota Rupińska

Publikacja: asp. Dorota Rupińska

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne