Tragiczna bójka na wrocławskiej starówce: Zatrzymano dwóch obcokrajowców po śmierci 21-latka

 Dwaj obcokrajowcy w wieku 23 lat zostali zatrzymani przez policję we Wrocławiu po śmierci 21-letniego mężczyzny w wyniku bójki na Starym Mieście. Tragiczne wydarzenie miało miejsce w sobotę rano, a policja intensywnie pracuje nad ustaleniem szczegółów tej sytuacji.


foto: Policja

  1. Dziś rano doszło do tragicznej bójki na wrocławskim Starym Mieście, w wyniku której śmierć poniósł 21-letni mieszkaniec powiatu złotoryjskiego. Policja szybko podjęła intensywne działania, co doprowadziło do zatrzymania dwóch obcokrajowców w wieku 23 lat, biorących udział w konflikcie. Aktualnie przebieg oraz szczegóły zdarzenia są przedmiotem gruntownego śledztwa.

St. asp. Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu poinformowała, że śmiercionośna bójka miała miejsce z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Policja stara się teraz ustalić dokładne okoliczności i motywy konfliktu, który zakończył się tragicznie.

"Przebieg oraz szczegóły, w jakich doszło do tej tragicznej sytuacji, są teraz przedmiotem intensywnej pracy policjantów. Ich dotychczasowe działania doprowadziły do szybkiego ustalenia oraz zatrzymania dwóch obcokrajowców w wieku 23 lat biorących udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia, której następstwem była śmierć człowieka" - powiedziała rzeczniczka policji.

Trwa dochodzenie w sprawie, a zatrzymani obcokrajowcy odpowiedzą przed wymiarem sprawiedliwości. W międzyczasie społeczność lokalna jest wstrząśnięta tym dramatycznym wydarzeniem, a policja apeluje o wszelkie informacje mogące pomóc w wyjaśnieniu okoliczności bójki.

Komentarze