Barbara Kaczmarek nie żyje. Zmarła po brutalnym pobiciu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 24 lutego 2020

Barbara Kaczmarek nie żyje. Zmarła po brutalnym pobiciu

Jak poinformował na Facebooku prezydent Zgierza, Przemysław Staniszewski, nie żyje Barbara Kaczmarek, wójt gminy Zgierz. Kobieta trafiła do szpitala w nocy z piątku na sobotę z poważnymi obrażeniami głowy i mózgu.

foto: Facebook

W szpitalu w Zgierzu zmarła w poniedziałek wójt Gminy Zgierz Barbara Kaczmarek. Kobieta z ciężkimi urazami w wyniku pobicia trafiła do zgierskiej placówki w sobotę. Była w stanie krytycznym. O śmierci Kaczmarek poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, Krzysztof Kopania.


- Biegły z zakresu medycyny sądowej nie pozostawił wątpliwości, że powstałe obrażania nie mogły być spowodowane przez samą pokrzywdzoną, lecz są konsekwencją pobicia. Uraz jest skutkiem przestępstwa. W związku z tą sprawą zatrzymano 34-letniego syna kobiety, który w niedzielę usłyszał zarzuty - informował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi Krzysztof Kopania.


Do dramatycznych wydarzeń doszło w nocy z piątku na sobotę. Około godz. 2.30 syn pani wójt zadzwonił do pogotowia ratunkowego. Poprosił o pomoc do matki, która straciła przytomność i była w ciężkim stanie. Ratownicy przyjechali do domu Barbary Kaczmarek w miejscowości Dąbrówka Wielka pod Zgierzem. Kobieta leżała na podłodze w pobliżu łóżka. Wokół były widoczne ślady krwi.

-Na zawsze w naszej pamięci- informację o śmierci wójt gminy Zgierz podał w poniedziałek (24 lutego) Przemysław Staniszewski, prezydent Zgierza.

źródło: lodz.tvp/ dzienniklodzki/ RadioZet/ Fakt24

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne