FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Wybuch gazu koło Łodzi. Ciężko ranne dziecko przetransportowano śmigłowcem do szpitalaW domu jednorodzinnym w Janówce koło Łodzi wybuchł gaz. Ciężko ranne jest 9-letnie dziecko. Strażacy szukają pod gruzami dwóch osób.

foto. KP PSP Koluszki


Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w Janówce przy ul. Głównej w powiecie łódzkim-wschodnim. W wyniku wybuchu gazu zawalił się dom jednorodzinny, wybuchł też pożar.

9 -letnie dziecko, które zostało ranne w wyniku wybuchu, w ciężkim stanie przetransportowano śmigłowcem Lotniczego pogotowia Ratunkowego do Szpitala Matki Polki w Łodzi. Lekarze walczą o jego życie – donosi Radio ZET.

Według wstępnych ustaleń policji, eksplozja mogła nie być przypadkowym wypadkiem, lecz celowym działaniem poszukiwanego pod gruzami 28-letniego mężczyzny.

- Dostaliśmy taką informację po godzinie 14, że na ulicy znajduje się agresywny mężczyzna z nożem i z butlą gazową, którą chce odkręcić. Ten agresor miał się kręcić po ulicy. Informację dostaliśmy od pani, która pracowała w sklepie nieopodal. Natychmiast wysłaliśmy na miejsce patrol, który dotarł dosłownie dwie minuty po wybuchu. "mężczyzna wszedł do garażu na jednej z posesji, tam odkręcił butlę gazową i doprowadził do wybuchu" - mówiła policjantka w rozmowie z TVN24źródło: wp.pl/ PolsatNews/ RadioZet/ Tvn24
« PREV
NEXT »

Popularne