Przywiózł do szpitala ranną 18-latkę, ta nic nie pamięta. Poszukiwania mężczyzny - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 30 października 2019

Przywiózł do szpitala ranną 18-latkę, ta nic nie pamięta. Poszukiwania mężczyzny

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie poszukują mężczyzny, który w niejasnych okolicznościach przywiózł do miejscowego szpitala 18-letnią mieszkankę gminy Ostrzeszów. Kobieta posiada liczne, poważne obrażenia ciała, a na skutek najprawdopodobniej utraty świadomości nie pamięta co się wydarzyło.


foto: Infostrow.pl


Do zdarzenia doszło 28 października po godzinie 22.00. Jak informuje rzecznik prasowy ostrzeszowskiej komendy policji kom. Ewa Jakubowska, mężczyzna o nieustalonych personaliach przekazał 18-latkę personelowi medycznemu, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku. - W chwili obecnej policjanci poszukują go celem ustalenia oraz wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miejscowości Kozły - dodaje funkcjonariuszka. - Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy wizerunek poszukiwanego.


Osoby, które go rozpoznają oraz świadków zdarzenia prosimy o kontakt osobisty z Komendą Powiatową Policji w Ostrzeszowie przy ul. Zamkowej 27, lub telefonicznie pod numerem 62 732-42-11.

źródło: Infostrow.pl

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne