FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zwyrodnialec rzucił małym kotkiem o ścianęPolicjanci z Kcyni przedstawili zarzut znęcania się nad zwierzętami 28-latkowi, który przechodząc jedną z ulic wziął na ręce małego kota i rzucił nim o ścianę budynku. Za swoje bestialskie zachowanie podejrzany poniesie odpowiedzialność przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.


foto: policjaSytuacja miała miejsce w minioną środę, 02.10.2019 r., na jednej z kcyńskich ulic w powiecie nakielskim. Przed 21.00 policjanci zostali powiadomieni przez świadka zdarzenia, że idący ulicą mężczyzna najpierw próbował kopać małego kota, po czym wziął go na ręce i rzucił nim o ścianę pobliskiego budynku. Sprawca oddalił się z miejsca, natomiast zwierzęciem zajął się weterynarz.

Personalia podejrzewanego od początku były znane, jednak policjanci nie zastali go w miejscu zamieszkania.

Wczoraj, 03.10.2019 r., 28-letni mieszkaniec Kcyni został zatrzymany na terenie miasta i doprowadzony do kcyńskiego komisariatu przez dzielnicowych. Jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut znęcania się nad zwierzęciem. Za swoje bestialskie zachowanie podejrzany odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

« PREV
NEXT »

Popularne