Bielsko Biała: Zamordował swoją ciężarną żonę. Przyznał się do morderstwa. Nowe fakty - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


poniedziałek, 21 października 2019

Bielsko Biała: Zamordował swoją ciężarną żonę. Przyznał się do morderstwa. Nowe fakty

Od piątku poszukiwano zaginionej mieszkanki Bielska Białej. 33-letnia Izabela Sz. była w szóstym miesiącu ciąży. W sobotę rano znaleziono ciało kobiety. W związku z tą śmiercią zatrzymano jej męża Piotra Sz. (35 l.).


zdjęcia: Facebook/ PolicjaRodzina 33-letniej kobiety powiadomiła policję i złożyła wniosek dotyczący tego, iż mąż Izabeli Sz. znęcał się nad nią. Bliscy twierdzili, że sytuacja traw już kilka miesięcy. Gdy kobieta zaginęła, najbliżsi nie mieli wątpliwości, że stoi za tym jej mąż. Jak się okazało, nie mylili się. 


Ciało 33-latki odnaleziono w sobotę rano w powiecie będzińskim. Zwłoki leżały w pobliżu stawu. Jeszcze tego samego dnia bliscy kobiety dokonali identyfikacji.

W związku z morderstwem Izabeli Sz. został zatrzymany jej mąż. W niedzielę rano usłyszał on zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Drugi zarzut to znęcanie się nad żoną. Taką informację podała Agnieszka Michulec, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Bielsku Białej. Poinformowała także, że do Sądu Rejonowego w Bielsku Białej złożono wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania 35-latka.


Piotr Sz. był funkcjonariuszem bielskiej Straży Miejskiej. W trakcie przesłuchania przyznał się do zamordowania swojej ciężarnej żony. Nie przyznał się natomiast do znęcania nad nią.
Bardzo złe zdanie o Piotrze Sz. mają jego sąsiedzi, którzy twierdzą, że bali się go, gdyż był furiatem i postrachem na osiedlu. Mężczyzna sam zgłosił na policji zaginięcie swojej żony.

Według naszych nieoficjalnych ustaleń, Piotr Sz. miał kochankę i właśnie to było powodem dokonania zabójstwa żony.
Na chwilę obecną, prokuratorzy nie ujawniają motywów zbrodni. Decyzją Sądu mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące. Piotrowi Sz. grozi dożywocie.

Renata Zalewska-Ociepa

źródło: Dziennik Zachodni/fakt24/tvn24


f1
f2
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne