Podejrzewani o spowodowanie śmiertelnego wypadku poszukiwani listami gończymi - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 14 sierpnia 2019

Podejrzewani o spowodowanie śmiertelnego wypadku poszukiwani listami gończymiBydgoscy policjanci ustalili personalia kierowcy, który jest podejrzewany o spowodowanie śmiertelnego wypadku w miejscowości Chrośna oraz towarzyszącej mu kobiety. Ich zatrzymanie to kwestia czasu, tym bardziej, że prokurator wydał za nimi listy gończe. W związku z tym funkcjonariusze proszą o kontakt osoby, które znają miejsce pobytu 30-latka oraz jego koleżanki.


zdjęcia: policja


W miniony piątek, 09.08.2019 r., o godz. 15:15, w miejscowości Chrośna gm. Solec Kujawski, kierujący nissanem almera w trakcie manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia z motorowerzystą w wyniku czego kierujący motorowerem poniósł śmierć na miejscu, a jego pasażer został ranny.

Kierujący nissanem mężczyzna oddalił się z miejsca wypadku i odjechał w kierunku Dąbrowy Wielkiej. Razem z nim w aucie jechała kobieta. Pojazd posiadał charakterystyczne uszkodzenia: rozbity prawy reflektor, kierunkowskaz i tylny zderzak.

Prowadzone, przez policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy, działania doprowadziły do ustalenia personaliów podejrzewanego oraz osoby mu towarzyszącej. Zatrzymanie ich to tylko kwestia czasu. Zgromadzony przez kryminalnych materiał dowodowy trafił do prokuratora, który wystawił za kierowcą nissana oraz jego towarzyszką listy gończe.

W związku z tym policjanci prowadzący sprawę publikują wizerunek poszukiwanych osób i proszą o kontakt osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca ich pobytu.

Są to:KRZYSZTOF MAJEWSKI
s. Piotra
ur. 19.02.1989 r.

oraz

MARTYNA JĘDRZEJCZYK
c. Marka
ur. 04.12.1989 r.

W tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy pod nr (52) 372 55 01 lub nr alarmowym 112.

(KWP w Bydgoszczy/aj)

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne