FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Ojciec i syn w ciężkim stanie po potrąceniu. Sprawca uciekł z miejscaWypadek w miejscowości Broniszewice w powiecie pleszewskim. W poniedziałek, 12 sierpnia wieczorem kierowca samochodu osobowego potrącił dwóch rowerzystów i odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci zatrzymali podejrzewanego o ten czyn 36-latka.


foto: 
infostrow.pl

Do zdarzenia doszło około godz. 20.00. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że rowerzyści w wieku 18 i 42 lat, mieszkańcy gminy Czermin, jechali od strony Czermina w kierunku Broniszewic. Sprawca, który potrącił mężczyzn odjechał z miejsca zdarzenia.

Rowerzyści z poważnymi obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala w Pleszewie – informuje asp. Monika Kołaska, oficer prasowy pleszewskiej policji. - Policjanci ustalili i zatrzymali w miejscu zamieszkania 36-letniego mieszkańca gminy Czermin, podejrzewanego o spowodowanie wypadku drogowego. Mężczyzna kierował samochodem marki Opel Astra.

Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na trzeźwość, dlatego pobrano od niego krew do badań. Został osadzony w policyjnym areszcie. - Policjanci prowadzą postępowanie, mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia – dodaje asp. Monika Kołaska.
Poszkodowani to ojciec i syn do szpitala trafili w ciężkim stanie.« PREV
NEXT »

Popularne