Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję ws. zaginionego Dawida - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


środa, 17 lipca 2019

Jasnowidz Krzysztof Jackowski miał wizję ws. zaginionego Dawida- Poszukiwania trwają. Jednym z ważniejszych elementów prac są badania biegłych, ekspertów a nie ma ostatecznych wyników tych ekspertyz. Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przemyśleniami i działaniami ws. zaginionego 5-letniego Dawida Żukowskiego.foto: screen-YouTube


Stu mundurowych przeszukuje teren wokół autostrady A2 oraz obszary, które już były przeszukane. Taką informację przekazał Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji. Dodał, że będą one trwały do skutku, czyli do momentu odnalezienia Dawida.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przemyśleniami i działaniami ws. zaginionego 5-letniego Dawida Żukowskiego.

Swoją wizję jasnowidz zrobił na podstawie zdjęcie chłopca przesłanego w formie elektronicznej, co jak zaznaczył jasnowidz, jest bardzo trudne dla niego i często wizje mogą być nieprecyzyjne. Jackowski najlepiej pracuje z osobistymi rzeczami zaginionych, które są nośnikiem zapachu poszukiwanych osób.

Rzecznik Sylwester Marczak zaapelował jednocześnie o to, żeby każdy, kto ma informacje, które mogą przyczynić się do znalezienia Dawidka, przekazał je policji. Numer Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim tel. 22 755 60 10 (-11,-12,-13). Można także dzwonić do najbliższej jednostki policji lub pod numer 112.


« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne