FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

UWAGA: Zaginęła 16-letnia Joanna Kowalczuk


Policjanci z żarskiej komendy prowadzą poszukiwania 16-latki z Żar, która 20 maja 2019 r. wyszła z domu do szkoły, jednak tam nie dotarła. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną. W przypadku jakichkolwiek informacji prosimy o kontakt z żarską komendą Policji lub na nr 112.


foto: policja


20 maja 2019 r. przed godziną 8.00 wyszła z domu 16-letnia JOANNA KOWALCZUK, mieszkanka Żar. Dziewczyna miała udać się do szkoły, jednak tam nie dotarła. Od tego czasu brak jest kontaktu z zaginioną i nie jest znane miejsce jej pobytu. 


Dziewczyna ma ok. 190 cm wzrostu, średnią budowę ciała, włosy długie, proste, koloru ciemny blond. Nosi okulary korekcyjne. Ubrana była prawdopodobnie w niebieskie jeansowe spodnie, na nogawkach przyszyte koraliki, kurtkę jasnoróżową typu ,,bomberka", buty sportowe ,,Nike" koloru niebieskiego. Może mieć ze sobą plecak koloru czerwonego marki ,,Nike". Na ręce plecione bransoletki.

Jeżeli ktoś widział zaginioną lub zna jej miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Żarach na numer tel. : 068 476 33 11 lub numer alarmowy 112.

. Aneta Berestecka

« PREV
NEXT »

Popularne