FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Tragedia w Biłgoraju. Zadźgał matkę, ojca ciężko ranił


24-letni mężczyzna zaatakował nożem swoich rodziców w Biłgoraju (woj. lubelskie). Matka nie żyje, ciężko ranny ojciec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Sprawca został już zatrzymany.


foto: lol


Dramatyczne sceny rozegrały się w poniedziałek na terenie jednego z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju. Tuż po godz. 18 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie od jednego z mieszkańców o mężczyźnie spacerującym po osiedlu z nożem w ręku.

„Po godz. 18 otrzymaliśmy zgłoszenie o mężczyźnie, który był widziany z nożem na jednym z osiedli mieszkaniowych w Biłgoraju. Na miejsce od razu został wysłany patrol, który namierzył opisanego mężczyznę” – mówi sierż. szt. Joanna Klimek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju.

W trakcie interwencji w domu 24-latka, mundurowi dokonali przerażającego odkrycia. Znaleziono tam zwłoki kobiety oraz rannego mężczyznę.

Stan ojca 24-latka jest ciężki. Ranny został przetransportowany do szpitala w Lublinie śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Funkcjonariusze sprawdzają, czy napastnik był pod wpływem alkoholu albo narkotyków lub innych substancji. Najbliższą noc spędzi w policyjnej izbie zatrzymań. Najprawdopodobniej dziś zostanie przesłuchany.


źródło: TvpInfo/ FAKT24/ RMF24

« PREV
NEXT »

Popularne