FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Dwie pijane matki, a pod opieką 2-letnie córki

Funkcjonariusze interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Pisza, gdzie pijane matki miały sprawować opiekę nad swoimi małoletnimi dziećmi. Pod wskazanym adresem policjanci zastali dwie pijane kobiety oraz ich 2-letnie córeczki. Obie twierdziły, że dziećmi opiekuje się 14-letnia siostra jednej z nich. Dziewczynki przekazano pod opiekę pełnoletnim krewnym. O niewłaściwym sprawowaniu opieki nad małoletnimi dziewczynkami poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.


foto ilustracyjne: lolW świąteczny poniedziałek (22 kwietnia br.) po godzinie 20.00 policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań na terenie Pisza dwie pijane kobiety opiekują się małoletnimi dziećmi.

Pod wskazanym adresem funkcjonariusze zastali dwie kobiety w wieku 22 i 26 lat oraz 14-latkę, która była siostrą jednej z nich. Po mieszkaniu biegały też dwie dziewczynki w wieku 2 lat, które były ich córeczkami.

W trakcie rozmowy z kobietami funkcjonariusze nie mieli żadnych wątpliwości, że kobiety są pod znacznym wpływem alkoholu. Potwierdziły to badania stanu trzeźwości. Okazało się bowiem, że 22-latka miała blisko 3 promile alkoholu w organizmie, a jej starsza koleżanka blisko 2 promile. Obie zgodnie twierdziły, że wypiły sobie po dwa piwa. Dodały, że ich córeczkami zajmuje się 14-letnia siostra.

W tej sytuacji kobiety powiadomiły pełnoletnich krewnych, którzy zaopiekowali się ich córeczkami. O niewłaściwym sprawowaniu opieki nad małoletnimi dziewczynkami poinformowany zostanie sąd rodzinny i nieletnich.

asz/in

« PREV
NEXT »

Popularne