Ukradł buty z szatni szkolnej. Rozpoznajesz? NAGRANIE W ARTYKULE - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

środa, 13 lutego 2019

Ukradł buty z szatni szkolnej. Rozpoznajesz? NAGRANIE W ARTYKULEPolicjanci z Komisariatu Policji w Koronowie prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia zaistniałego 28 stycznia 2019 roku około godz. 17:20, gdzie sprawca ukradł dwie pary sportowych butów oraz odzież sportową należącą do uczniów. Całe zajście zostało nagrane przez kamerę monitoringu.


foto: screen-wideoDo czynu tego doszło w niezabezpieczonej szatni w Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kruszynie. Z ustaleń policjantów wynika, że obie kradzieże zaistniały w tym samym miejscu i czasie. 


Skradzione zostały dzieciom buty marki Adidas Nemesis koloru zielonego oraz buty marki NIKE wraz z koszulką i spodenkami sportowymi. Zabezpieczono nagranie z monitoringu szkoły, na którym widoczny jest sprawca kradzieży.

Osoby, które rozpoznają sprawcę proszone są o kontakt telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji w Koronowie pod numerem telefonu (52) 3820600 lub policjantem prowadzącym sprawę- tel. (52) 3820618 powołując się na L. dz. 725/19 i 726/19.

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne