Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 6 stycznia 2019

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej kobiety


Kobieta 1 stycznia  około godz.13 wyszła z domu w nieznanym kierunku. Wczoraj po południu na brzegu starego koryta rzeki Mleczki odnaleziono zwłoki kobiety.

foto: poszukiwania 92-letniej kobiety

W czwartek, po godz. 12 policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 92-letniej mieszkanki Gorliczyny. Zaginięcie zgłosił syn kobiety informując, iż jego matka we wtorek po południu wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną.


Z uwagi na wiek zaginionej oraz na panujące warunki atmosferyczne, które mogły zagrażać jej życiu i zdrowiu został ogłoszony alarm dla całego stanu jednostki. W działaniach poszukiwawczych udział wzięło blisko 90 osób - policjanci z komendy powiatowej w Przeworsku, oddziału prewencji z Rzeszowa, funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Przeworsku, strażacy ochotnicy oraz przewodnik z psem tropiącym.

Sprawdzono miejsca i okolice, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni. Policjanci rozpytywali sąsiadów i potencjalnych świadków. W trakcie trwających poszukiwań zostały ujawnione na brzegu starego koryta rzeki Mleczki zwłoki kobiety.


Policyjna grupa dochodzeniowo-śledczą pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Wstępne ustalenia nie wskazywały na udział osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało zmarłej kobiety zabezpieczono do badań.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne