Policja zatrzymała właściciela escape roomu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

niedziela, 6 stycznia 2019

Policja zatrzymała właściciela escape roomu


Komendant Główny Policji gen. insp. Jarosław Szymczyk na początku najbliższym ofiar tragedii w Koszalinie złożył najgłębsze wyrazy współczucia oraz zapewnił o tym, że polska Policja pod nadzorem prokuratury szczegółowo i wnikliwie wyjaśni przebieg zdarzenia oraz ustali odpowiedzialność osób, które ponoszą winę za to co się stało.

foto: tragedia w koszalinie

Komendant Główny Policji natychmiast po informacji o tej ogromnej tragedii na miejsce skierował najlepszych fachowców i ekspertów z laboratorium kryminalistycznego z Komendy Wojewódzkiego Policji w Szczecinie, którzy wspólnie z biegłymi przez długie godziny pracowali na miejscu i zabezpieczali ślady oraz materiał dowodowy. Komendant na miejsce skierował również policyjnych psychologów aby najbliższym oraz znajomym ofiar udzielić wsparcia.


Jednocześnie działania Policji ukierunkowane były na ustalenie osób prowadzących tą działalność. Wielkopolscy policjanci zatrzymali już 28-letniego mieszkańca Wielkopolski i przetransportowali go do Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie celem dalszych czynności wykonywanych pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Koszalinie. Dzisiaj ma zostać przesłuchany zarówno właściciel jak i pracownik tego obiektu.

Niezwłocznie pod zdarzeniu policjanci z Biura do walki z Cyberprzestępczością Komendy Głównej Policji dokonali analizy informacji w Internecie nt. funkcjonujących w Polsce escape roomów. Zebrane informacje niezwłocznie przekazano do Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.
« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne