FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Zaginęła dwa dni po swoim ślubie. Nurkowie odnaleźli w jeziorze ciałoNie żyje 24- letnia Roksana R., która zaginęła dwa dni po swoim ślubie. Jak informuje portal WP.PL jej ciało odnaleziono na dnie jeziora w pobliżu jej miejsca zamieszkania.


foto: Facebook3 grudnia około godz. 8:30 kobieta wyszła z domu w Skarszewach (Pomorskie). Nie zabrała ze sobą telefonu, ani portfela. Odjechała czerwonym Volkswagenem Golfem. Miała pojechać do sklepu.

Kamery monitoringu miejskiego po raz ostatni zarejestrowały samochód Roksany R. na drodze ze Skarszewa do Starogardu Gdańskiego (woj. pomorskie). Później ślad po niej zaginął.W dniu zaginięcia rozpoczęto poszukiwania, rodzina zawiadomiła policję. W poszukiwaniach udział brali także straż pożarna i straż leśna.

Nurkowie przeczesujący jezioro w pobliżu Skarszew odnaleźli samochód, w którym było ciało poszukiwanej Roksany. Trwają czynności z udziałem prokuratora na miejscu zdarzenia. Na razie nie wiadomo, co doprowadziło do śmierci kobiety - powiedziała w sobotę Wirtualnej Polsce mł. asp. Małgorzata Szweda z policji w Starogardzie Gdańskim.


źródło: PolsatNews/ FaktyInteria/ WiadomosciGazeta.pl/ wp.pl

« PREV
NEXT »

Popularne