Policja zatrzymała 25-latka podejrzanego o zabójstwo kobiety w Chrzanowie - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

czwartek, 27 grudnia 2018

Policja zatrzymała 25-latka podejrzanego o zabójstwo kobiety w Chrzanowie


Na trzy miesiące do aresztu trafił 25-letni mieszkaniec Wielkopolski. Mężczyzna podejrzany jest o zabójstwo kobiety, do którego doszło 24 grudnia br. w Chrzanowie.

foto: g/w

24.12.br. w godzinach rannych, mieszkaniec jednego z bloków w Chrzanowie ujawnił  zwłoki kobiety w piwnicy. Na miejsce została wezwana Policja. Przeprowadzono oględziny zabezpieczając liczne ślady. Ustalono ponadto, że denatką jest 40-letnia mieszkanka Trzebini. Sprawca zadał jej kilkanaście ciosów ostrym narzędziem.


Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa. Intensywna praca śledczych skutkowała błyskawicznym wytypowaniem jako podejrzewanego  25-letniego mężczyzny, mieszkającego w okolicach Poznania.

Już 25 grudnia br. doszło do zatrzymania 25-latka pod Poznaniem, a następnie  został on przywieziony przez małopolskich policjantów do Chrzanowa, gdzie zostały z nim przeprowadzone czynności procesowe. Zgromadzony materiał dowodowy dał podstawę do przedstawienia mu prokuratorskich zarzutów  zabójstwa.


26.12.br. Sąd Rejonowy w Chrzanowie zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
(KWP w Krakowie / mw)
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...