Podawał się za kobietę na portalu randkowym - napadał na przychodzących na spotkanie - Głos Wojewódzki
Najnowsze Wiadomości
latest

reklama

loading...

wtorek, 11 grudnia 2018

Podawał się za kobietę na portalu randkowym - napadał na przychodzących na spotkanie


19- letni mężczyzna na portalu randkowym podając się za kobietę, umówił się na spotkanie z inną osobą. Sprawca podał pokrzywdzonemu jedynie informację o bramie i czekał na ofiarę pod blokiem. Byli umówieni na telefon. Gdy pokrzywdzony pod blokiem wyciągnął aparat i zadzwonił, by przekazać informację, że jest i czeka, 19 - latek podszedł do niego z nożem i zażądał gotówki. Pokrzywdzony stracił w ten sposób 300 złotych.

foto: policja

Obecnie sprawą zajmują się policjanci z Komisariatu Policji Wrocław Krzyki. Wyjaśniając okoliczności związane z działalnością zatrzymanego na chwilę obecną ustalili związek mężczyzny z 9 innymi tego rodzaju zdarzeniami.


Podejrzany usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Za napad rabunkowy z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności. 19 - latek przebywa obecnie w tymczasowym areszcie.

Policjanci zwracają się do osób, które zostały pokrzywdzone w wyniku rozboju w przytoczonych powyżej okolicznościach, a nie zgłaszały tego, bądź też w zgłoszeniu nie podały wszystkich okoliczności zaistniałego zdarzenia, o osobisty bądź telefoniczny (tel. 71 782 46 00 ) kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Krzyki.

kom. Kamil Rynkiewicz
« PREV
NEXT »

Popularne

loading...