Zaatakował nożem ratownika medycznego, który udzielał mu pomocy - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

piątek, 30 listopada 2018

Zaatakował nożem ratownika medycznego, który udzielał mu pomocy


Zarzuty usłyszał 36-letni łodzianin , który podczas udzielanej mu pomocy rzucił się z nożem na jednego z ratowników medycznych. Tylko dzięki szybkiej reakcji drugiego z nich nie doszło do tragedii. Został obezwładniony i przekazany policji. Noc spędził w celi.

foto: policja

 29 listopada 2018 roku około godziny 18.00 patrol policji został skierowany przez dyżurnego do jednego z mieszkań  przy ul. Przędzalnianej w Łodzi gdzie jak wynikało ze zgłoszenia SPR była potrzebna interwencja wobec agresywnego pacjenta. Na miejscu policjanci zastali dwóch ratowników medycznych  oraz obezwładnionego 36-latka i jego partnerkę.


 Z ustaleń wynikało, że mężczyźnie udzielano pomocy w związku z rana głowy. Był nietrzeźwy. Kiedy podjęto decyzje o przewiezieniu go do szpitala celem konsultacji , podczas wychodzenia z mieszkania, nagle chwycił za nóż kuchenny  i rzucił się  na jednego z ratowników. 

Drugi natychmiast zareagował i wytrącił niebezpieczne narzędzie. Agresywny pacjent został obezwładniony. Nikt nie odniósł w związku z tym zdarzeniem żadnych obrażeń.  Policjanci zabezpieczyli nóż. 


 Po konsultacji w szpitalu 36-latek trafił na noc do policyjnego aresztu. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.  Po wytrzeźwieniu usłyszał w prokuraturze zarzut.
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne