Miała utopić szczenięta – usłyszała zarzuty - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 15 listopada 2018

Miała utopić szczenięta – usłyszała zarzutyPolicja zatrzymała 47-letnią mieszkankę gminy Ozimek. Kobieta usłyszała zarzut uśmiercania zwierząt, po tym jak miała utopić 5 szczeniąt. Kobiecie grozi teraz kara do 3 lat więzienia, wieloletni zakaz posiadania zwierząt i wysoka grzywna.

foto ilustracyjne: pixabay

11 listopada, dyżurny z ozimskiego komisariatu otrzymał od wolontariuszy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami informację o tym, że w jednej z miejscowości w gminie Ozimek, ktoś miał uśmiercić młode psy. Dyżurny na miejsce wysłał policyjny patrol.Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że 47-latka miała utopić 5 szczeniąt. Funkcjonariusze znaleźli zwłoki tych psów, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli miejsce interwencji. Całą tą sytuację kobieta tłumaczyła tym, że nie dałaby rady utrzymać tych zwierząt, a nikt inny ich by nie zechciał.

Kobieta usłyszała zarzut uśmiercania zwierząt, do którego się przyznała. Za ten czyn grozi jej do 3 lat więzienia, zakaz posiadania zwierząt do 10 lat oraz grzywna do 100 000 złotych na wskazany cel związany z ochroną zwierząt.

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne