Mając ponad 3 promile spacerowała z 6 - tygodniowym niemowlęciem. Przechodnie musieli interweniować - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 13 listopada 2018

Mając ponad 3 promile spacerowała z 6 - tygodniowym niemowlęciem. Przechodnie musieli interweniować


O incydencie policjanci zostali zaalarmowani 11 listopada br., około godziny 19.30. Na jednej z ulic Głogowa zaobserwowano kobietę z wózkiem. Zataczała się i opierała o zaparkowane samochody. foto ilustracyjne: g/w

Dzięki reakcji przechodniów, policyjny patrol zatrzymał nietrzeźwą 34 - latkę. Badanie wykazało w jej organizmie ponad 3 promile alkoholu. Kobieta opiekowała się w takim stanie 6 - tygodniowym niemowlęciem. 

Na uwagę zasługuje szybka reakcja świadków, a szczególnie jednej z kobiet, która nie tylko zaopiekowała się niemowlęciem ale również nakarmiła je, kiedy zorientowała się, że jest głodne. Okazało się, że nie można było przekazać pod opiekę dziecka teściowej, gdyż ta również była nietrzeźwa.

34 - latka została zatrzymana w izbie wytrzeźwień. Dziecko zaś, przewieziono do szpitala. Lekarze nie stwierdzili u chłopca żadnych obrażeń.
Policjanci wyjaśniają, czy malcowi nie groziło bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, za co grozić może kara pozbawienia wolności nawet do lat 5. O zdarzeniu poinformowano również sąd rodzinny.
asp. szt. Wojciech Jabłoński
źródło: KPP w Głogowie
 Bogdan Kaleta

« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne