Wrocław. Z Odry wyłowiono zwłoki .To zaginiony Maciej Dębski, student Akademii Wojsk Lądowych - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

wtorek, 23 października 2018

Wrocław. Z Odry wyłowiono zwłoki .To zaginiony Maciej Dębski, student Akademii Wojsk LądowychWe Wrocławiu, w okolicy mostów Mieszczańskich, wyłowiono z Odry ciało młodego mężczyzny. Policja potwierdziła, że jest to zaginiony tydzień temu Maciej Dębski - 21-letni student Akademii Wojsk Lądowych.


zdjęcie ilustracyjne: policjaO godz. 12:00 mężczyzna zauważył w rejonie ulicy Kurkowej, że w Odrze prawdopodobnie dryfuje ciało – mówi asp. szt. Łukasz Dutkowiak z wrocławskiej policji. – Powiadomił policję i funkcjonariusze pojechali na miejsce zdarzenia. Wspólnie ze strażakami wyciągnęli ciało z wody - dodał.

Wrocławscy policjanci przez ostatnie dni 


prowadzili zynności poszukiwawcze związane z zaginionym 21-letnim Maciejem Dębskim. Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna wyszedł 14 października z koszar Akademii Wojsk Lądowych, mieszczących się przy ul. Czajkowskiego we Wrocławiu i nie powrócił do jednostki oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Od tego czasu słuch o nim zaginął.
Jak podaje policja, 21-latek odniósł lekkie obrażenia ciała, które nie zagrażały jego życiu i zdrowiu. Te informacje potwierdził taksówkarz, z którym później podróżował mężczyzna. Ostatni ślad urywał się w rejonie Mostów Mieszczańskich, przez co funkcjonariusze prowadzili tam część działań poszukiwawczych.

Na razie nie wiadomo, czy ktoś przyczynił się do śmierci studenta. Jej przyczyny i okoliczności zdarzenia będzie teraz wyjaśniać prokuratura. Ciało zostało już skierowane na sekcję zwłok.


źródło: wp.pl/ tuwroclaw/ gazetawroclawska/ fakt24/ PolsatNews

« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne