Podejrzanego o postrzelenie kobiety został zatrzymany. Pokrzywdzona z przestrzelonymi nogami w szpitalu - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama

loading...

czwartek, 4 października 2018

Podejrzanego o postrzelenie kobiety został zatrzymany. Pokrzywdzona z przestrzelonymi nogami w szpitalu


Policjanci zatrzymali mężczyznę w związku ze zdarzeniem do którego doszło przedwczoraj w miejscowości Bezpraw w powiecie Kołobrzeskim, gdzie kobieta kierując samochodem odniosła rany postrzałowe nóg. Mieszkaniec powiatu kołobrzeskiego usłyszał zarzut, za który grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

foto: policja


We wtorek po godz. 22:00 kierująca samochodem kobieta odniosła rany postrzałowe w nogi. Badanie lekarskie potwierdziło takie obrażenia, prawdopodobnie spowodowane pociskiem śrutowym, na szczęście nie zagracające życiu pokrzywdzonej. Policjanci niezwłocznie rozpoczęli ustalenia w tej na początku bardzo zagadkowej sprawie.

W środę zatrzymano mieszkańca powiatu kołobrzeskiego, który mógł mieć związek z tym zdarzeniem. Wstępne ustalenia mogą wskazywać na to, że do zranienia doszło podczas trwającego w okolicy polowania.

Wczoraj zatrzymany usłyszał zarzut narażenia na nie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia, a dzisiaj czynności będzie wykonywał z podejrzanym prokurator.
Do tej pory policjanci przesłuchali kilku świadków osób oraz zabezpieczyli kilka jednostek broni oraz amunicję.
Policjanci wnioskują o zastosowanie tymczasowego aresztu wobec podejrzanego.
Zespół Prasowy/MR


loading...
« PREV
NEXT »

Popularne na YouTube

Popularne na Facebooku

Popularne