Mazowieckie: W tragicznym wypadku zginęły dwie piłkarki i ich przyjaciółka - Głos Wojewódzki
FAKTY
latest

reklama


czwartek, 18 października 2018

Mazowieckie: W tragicznym wypadku zginęły dwie piłkarki i ich przyjaciółkaOne już nie wrócą do domu. Znały się od dawna, miały plany i marzenia... 20-letnie przyjaciółki świetnie grały w piłkę były zawodniczkami uczniowskiego klubu sportowego piłki nożnej, miały swoje pasje i plany na życie. Dlaczego zginęły? – rozpaczają ich najbliżsi.

foto: policja

To było kolejne słoneczne październikowe popołudnie na Mazowszu, nikt się nie spodziewał, że wczoraj dojdzie do tylu tragedii. Śmierć nie wybiera. Zabiera ze sobą wszystkich, których napotka na drodze.Kilka minut po godzinie 17 na terenie powiatu wyszkowskiego doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęły trzy młode kobiety. Na razie nie są znane dokładne okoliczności tej tragedii. Wstępnie ustalono, że 20-latka siedząca za kierownicą toyoty na prostym odcinku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, a następnie na pobocze, gdzie uderzyła w drzewo. W samochodzie oprócz kierującej były jeszcze dwie koleżanki. Niestety, wszystkie kobiety zginęły. Miały dopiero po 20 lat. Zaczęły pracę i studia. Miały też najbliższe im osoby, rodziny, przyjaciół i znajomych.

Na Mazowszu wczoraj doszło jeszcze do kilku tragicznych zdarzeń:
Powiat garwoliński godzina 14.30 kobieta lat 64 kierująca mercedesem zderzyła się z ciężarową scanią. Zginęła na miejscu.
Powiat siedlecki dziewczynka lat 13 wysiadła z busa i następnie zza tego pojazdu weszła na jezdnie wprost pod nadjeżdżający samochód. Poniosła śmierć na miejscu.
Powiat łosicki 19 letni kierujący poza obszarem zabudowanym potracił idącego po jezdni mężczyznę, który nie posiadał elementów odblaskowych. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.Powiat siedlecki kierujący ciągnikiem rolniczym przejechał po mężczyźnie leżącym na ulicy. Mężczyzna lat 65 poniósł śmierć na miejsc.

Nasze zachowanie i podejmowane decyzje na drodze mają wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego. Nieprzestrzeganie przepisów, nadmierna prędkość, alkohol to główne przyczyny wypadków. Brawura i bezmyślność na drodze często kończą się dramatem - zarówno dla poszkodowanego, jak i sprawcy zdarzenia oraz ich rodzin. Wystarczy tylko przestrzegać przepisów, dostosować prędkość do warunków panujących na drodze, być uprzejmym i cierpliwym, zauważyć innych uczestników ruchu drogowego, a podróż dla nas i naszych pasażerów będzie o wiele bardziej przyjemna i bezpieczna. Nasza kultura osobista tworzy kulturę jazdy i bezpieczeństwa na drodze!« PREV
NEXT »

Popularne na Facebooku

Popularne