FAKTY
latest

reklama

Fakty

fakty

Komunikat – zaginęło małżeństwo: MAŁGORZATA i KRZYSZTOF KAIZER

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania zaginionego małżeństwa: MAŁGORZATY KAIZER lat 49 oraz KRZYSZTOFA KAIZERA lat 52, którzy w lipcu 2016 roku wyjechali z Włocławka do Czech w celach zarobkowych. Ostatni kontakt telefoniczny z rodziną był w miesiącu wrześniu 2016 roku. Do chwili obecnej nie nawiązali z rodziną kontaktu jak również nie powrócili do miejsca zamieszkania.

zdjęcie: policja/ Komunikat – zaginęło małżeństwo: MAŁGORZATA i KRZYSZTOF KAIZER
zdjęcie: policja/ Komunikat – zaginęło małżeństwo: MAŁGORZATA i KRZYSZTOF KAIZER

Małgorzata Kaizer - wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, twarz pociągła, oczy koloru jasnego, nos prostolinijny, włosy farbowane w odcieniu czerwieni, uzębienie pełne. Nie posiada żadnych znaków szczególnych.

Krzysztof Kaizer – wzrost 180 cm, sylwetka otyła, włosy ciemne, oczy zielone, nos prostolinijny z grubym końcem, uzębienie pełne. Znak szczególny: tatuaż na ramieniu z wizerunkiem smoka na mieczu.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionych lub widział ich po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z tutejszą jednostką Policji - numer telefoniczny 054 414 52 51, 054 414 5025, 112 lub najbliższą jednostką Policji.


Autor: sierż. Tomasz Tomaszewski
Publikacja: sierż. Tomasz Tomaszewski

loading...
« PREV
NEXT »

Popularne